=) - Форум
Субота, 03.12.2016, 18:44
Ви увійшли як Гость | Група "Гості"Вітаю Вас Гость | RSS

Голосківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Летичівський район Хмельницька область
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Test category » Test forum » =)
=)
kentДата: Четвер, 03.03.2011, 14:26 | Повідомлення # 1
Рядовой
Група: Користувачі
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякуємо за додавання нових фотографій ! Їх завжди цікаво дивитись
!

Додано (02.03.2011, 21:27)
---------------------------------------------
але є одне Зауваження ( я вас не засуджую це проханя!) може головну сторінку ! обновити по стандарту ! або поставити головною паспорт школи ! так буде цікавіше на мій погляд ! а не бачити кучу різнокольорового тексту + шей до того що не може правильно відобразитись на главній !

Додано (03.03.2011, 15:26)
---------------------------------------------
це прохання на ваш розсуд Адмін !

himikДата: Четвер, 03.03.2011, 18:25 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: Адміністратори
Головна сторінка дещо порізному (можливо не все відкривається, чи дивне розташування) відображається на різних комп"ютерах через кілька причин: інколи це залежить від браузера який використовується на вашому ПК, від діагоналі самого монітора та від якості сигналу (швидкості інтернету), чи дозволено на даному ПК всі інтернет-дані (спливаючі вікна ...). Саме з цим я стикаюсь коли заходжу на сайт з різних ПК.
Щодо вигляду головної сторінки, то саме стандартний (типовий) її вигляд часто відштовхує відвідувачів. Якби відвідувачі цікавились суто нашою школою (стандартною інформацією), то паспорт школи, чи новини на головній сторінці були б ідеальним варіантом. Але я аналізував (за даними лічильників у розділі "Статистика") як переважно попадають відвідувачі на наш сайт і бачу, що незначний відсоток цілеспрямовано шукає саме нашу школу, більшість цікавить матеріали з сторінок "Каталог матеріалів...", "Каталог статей...", "Фотоальбоми..", "Спілкування ..." (вони можуть навіть не переходити на головну, статистика теж показує частоту переходів на кожну сторінку). Багато кого цікавлять саме птахи (це навіть видно з іформатора, який показує найчастіше переглянуті фото ну і малюнки в фотогалереї).
Якщо ж наша головна сторінка відобразилась, то швидко перечитавши текст відвідувач швидко може зорієнтуватись, чи переглядати йому сайт далі, чи шукати щось інше. Думаю це дещо краще ніж навманя переглядати сторінки (якщо у людей така швидкість інтернету як у нас, то нервів не хватить та й часу, щоб все переглянути).
Можливо ви і праві. Але думаю 150-250 щоденних відвідувачів сайту звичайної сільської школи теж про щось говорить (наших учнів чи учителів серед них одиниці, для нас інтернет все ще в статусі розкоші, а не буденності).

kentДата: П`ятниця, 04.03.2011, 11:31 | Повідомлення # 3
Рядовой
Група: Користувачі
Ну можей так ! але просто фон тексту на головній сторінці ! трохи не дуже ( зелений ) може фон тексту не потрібен ???? В мене актуальні теми це фотоальбом ! )

himikДата: Четвер, 10.03.2011, 17:31 | Повідомлення # 4
Лейтенант
Група: Адміністратори
Фон першої сторінки вибрав салатовий, щоб краще запам"ятовувався людям, але дійсно на його фоні букви різкуваті. Хотів трохи зміни фон (на темно-зелений, це колір, який найкраще сприймає людське око), колір літер та ще дещо, але чомусь останніми днями якісь збої в інтернеті, чи чось таке незрозуміле. В панель управління мене не пускає (то пароль не той, то код...), то розпізнає мене лише як гостя (а не адміністратора), при роботі з конструктором сторінок не вісі функції (піктограми) працюють, то працюють вибірково, лише до кусочка сторінки. Доведеться почекати поки всі функції знову відновляться, або не трапиться нагода зайти в інтернет з чужого комп"ютера.
Залишити коментар тут теж не міг, а сьогодні хоч коментарі вже приймає.

Форум » Test category » Test forum » =)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright MyCorp © 2016
Зробити безкоштовний сайт з uCoz