Субота, 25.01.2020, 02:31
Ви увійшли як Гость | Група "Гості"Вітаю Вас Гость | RSS

Голосківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Летичівський район Хмельницька область
Категорії розділу
Сценарії шкільних свят [19]
Сценарії виховних заходів [2]
Екологічна освіта [15]
Матеріали, які стосуються методики екоосвіти, планування роботи екологічних гуртків, результати досліджень та інше
Учнівська творчість [3]
Учнівські твори, вірші, казки...
Виховна робота [2]
методичні поради, результати, особливості виховної роботи з учнями
Екологічні конкурси [11]
Методика проведення еколого-натуралістичних конкурсів, результати, звіти.
Матеріали клубу "Aves" [56]
Про учнів нашої школи [7]
Адміністрації школи [18]
Шкільна документація для навчального процесу. Матеріали МОН України.
Шкільна документація [4]
Правила техніки безпеки [1]
Учителям предметникам [26]
Закони України [11]
Різні матеріали [19]
Міні-чат
Наше опитування
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Locations of visitors to this page Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Проверка тиц free counters
Зараз на сайті
Яка відстань?

Розрахунок відстаней

Розрахунок відстаней від Автодиспетчер.Ру
Нагодуй хом"ячка
НАША музика
Форма входу

Каталог файлів

Головна » Файли » Різні матеріали

Досягнення юннатів школи
14.03.2010, 19:23
ДОСЯГНЕННЯ ЮННАТІВ
ГОЛОСКІВСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ
ЛЕТИЧІВСЬКОГО Р-НУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛ.
 
1.Пестреєва Олеся –переможець І і учасник ІІ етапу робіт членів МАН (1995); призер Всеукраїнського дитячого екологічного конгресу "Уроки Чорнобиля”(1996).
2.Грушко Микола – призер І і учасник ІІ етапу робіт членів МАН (1995); учасник Всеукраїнського дитячого екологічного конгресу "Уроки Чорнобиля” (1996);
3.Мазуркова Ірина – призер І і учасник ІІ етапу робіт членів МАН (1995); учасник обласної юннатівської конференції присвяченої 70- літтю юннатівського руху на Україні (1996); учасник ІІ наради молодих орнітологів України (м.Канів,1996, "Народні назви птахів Волино-Поділля); учасник Всеукраїнської олімпіади екологічних проектів (1997, "Екологічний моніторинг за впливом автошляхів на стан чисельності птахів у популяціях прилеглих територій”).
4.Гулько Андрій – делегат від гуртка " AVES " у табір "Юннат” за перемогу у конкурсі " Діти за врятування Землі” (1995); учасник ІІІ наради молодих орнітологів України (1997);
5.Приказюк Олег – делегат від гуртка " AVES " у табір " Юннат” за перемогу у конкурсі " Діти за врятування Землі” (1995); учасник ІІІ наради молодих орнітологів України (1997); учасник і призер Міжнародного конкурсу "Природа і ми”, який проводився під егідою Спілки Українок Америки (1998).
6.Гулько Оксана – переможець І і учасник ІІ етапу робіт членів МАН (1998); делегат обласної юннатівської конференції (1998); призер конкурсу молодіжних екологічних проектів, що проводиться під егідою Фонду Генрі Форда (1999).
7.Слободян Таня – призер І і учасник ІІ етапу робіт членів МАН (1998); делегат обласної юннатівської конференції (1997); призер Всеукраїнського конкурсу "Боривітер птах 1998 року” (1998).
8.Лисак Сергій – делегат обласної юннатівської конференції (1997); 9.Попчук Максим – призер обласного конкурсу юних лісівників (1998); делегат в табір " Юннат” м.Київ (1998);
10.Шинкарчук Світлана – призер обласного конкурсу юних лісівників та делегат у табір " Юннат " м.Київ (1999);
11.Рєпіна Ольга – делегат обласної юннатівської конференції (1999); призер обласного конкурсу юних зоологів та делегат у табір "Юннат " м.Київ (1999);
12.Берегова Світлана – переможець І етапу робіт членів МАН (2000); 13.Бондар Ірина – призер обласного конкурсу у номінації " Зелена архітектура” та делегат у табір " Юннат” м.Київ (2001); делегат районної учнівської екологічної конференції (2001); призер обласного конкурсу юних ботаніків (2002); переможець І етапу робіт членів МАН (2003, 2004); друге місце на ІІ етапі захисту робіт членів МАН (2003); четверте місце на ІІ етапі захисту робіт членів МАН (2004)
14.Берегова Юля - 4-те місце на обласному конкурсі юних садоводів (2001); делегат районної учнівської екологічної конференції (2001); учасник обласного конкурсу юних тваринників(2002);
15.Нестерова Аня – делегат районної учнівської екологічної конференції(2001); учасник обласного конкурсу юних ботаніків (2002), перше місце на обласному конкурсі юних ботаніків (2004), делегат у табір „Юннат” м.Київ (2004);
16.Редько Віталій – делегат 6-го З’їзду УТОП від гуртка "Aves” (1999) (м.Київ);
17.Махлай Юрій – делегат 7-го З’їзду УТОП від гуртка "Aves” (2000) (м.Київ); делегат на Всеукраїнську дитячу екологічну конференцію учасників екологічних походів (2003) (м.Київ);
18.Приказюк Ігор – делегат Всеукраїнської дитячої конференції учасників екологічних походів (2003) (м.Київ); переможець обласного конкурсу „Мій рідний край – моя земля” м.Хмельницький та делегат у табір „Юннат” м.Київ (2003);
19.Марущак Анатолій – делегат Всеукраїнської дитячої екологічної конференції учасників екологічних походів (2003) (м.Київ);
20.Новак Володимир – призер Всеукраїнського конкурсу „Мій рідний край – моя земля” (2002); дипломант Всеукраїнського конкурсу „Діти проти спортивного полювання”; переможець І етапу робіт членів МАН (2006. 2007); друге місце на ІІ етапі захисту робіт членів МАН (2006); перше місце на ІІ етапі захисту робіт членів МАН (2007); учасник ІІІ етапу захисту робіт членів МАН (2007) (м.Київ); дипломант Міжнародного дитячого екологічного форуму „Зелена планета – 2006” (2006);
21.Грищук Ліна - третє місце на обласному конкурсі юних зоологів (2004);
22.Грабчак Олена – ІІ місце на обласному конкурсі юннатівських робіт (секція екологія) (2005, 2006, 2008); І місце на обласній науково-практичній конференції членів МАН (2008);
23. Попчук Оксана – І місце на обласному конкурсі юннатівських робіт (секція екологія) (2007); делегат у табір „Юннат” м.Київ (2007).
24. Слободянюк Тетяна - переможець І етапу робіт членів МАН (2009); друге місце на ІІ етапі захисту робіт членів МАН (2009); І-ІІІ місце на обласній науково-практичній конференції членів МАН (2010); 25.Слободян Дмитро - переможець І етапу робіт членів МАН (2010); друге місце на ІІ етапі захисту робіт членів МАН (2010);
26.Федоришин Богдан – нагороджений грамотою за ІІ місце у всеукраїнській акції „Парки – легені міст і сіл України”.
 
ПРИЗЕРИ
РАЙОННИХ ТА ОБЛАСНИХ ОЛІМПІАД
З БІОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЇ
1.Мазуркова Ірина – перше місце на районній олімпіаді з біології (1993/1994,1994/1995,1995/1996,1996/1997); - третє місце на обласній олімпіаді з біології (1993/1994, 1994/1995).
2.Федоришина Марина – друге місце на районній олімпіаді з біології (1995/1996).
3.Непийвода Тетяна – перше місце на районній олімпіаді з екології (1995/1996).
4.Закорчевна Олена – друге місце на районній олімпіаді з екології (1995/1996).
5.Грушко Микола – третє місце на районній олімпіаді з екології (1995/1996).
6.Берегова Світлана – перше місце на районній олімпіаді з біології (1997/1998).
7.Крижак Наталія – третє місце на районній олімпіаді з біології (1998/1999).
8.Гулько Оксана – перше місце на районній олімпіаді з біології (1998/1999, 1999/2000).
9.Попчук Максим – третє місце на районній олімпіаді з біології (2000/2001).
10.Дем¢янишин Віталій – третє місце на районній олімпіаді з біології (2001/2002).
11.Кілівнік Людмила – третє місце на рай. олімпіаді з біології (2001/2002).
12.Бондар Ірина – друге місце на районній олімпіаді з біології (2001/2002); перше місце на районній олімпіаді з біології (2002/2003, 2003/2004);
13.Козюк Віра – перше місце на районній олімпіаді з біології (2001/2002); третє місце на районній олімпіаді з біології (2002/2003); 14.Прокопів Сергій – друге місце на районній олімпіаді з біології (2002/2003);
15.Кілівнік Іра – друге місце на районній олімпіаді з біології (2002/2003); третє місце на районній олімпіаді з біології (2003/2004);
16.Нестерова Анна – третє місце на районній олімпіаді з біології (2003/2004); друге місце на районній олімпіаді з біології (2004/2005); 17.Новак Володимир – перше місце на районній олімпіаді з біології (2003/2004, 2005/2006); друге місце на районній олімпіаді з біології (2004/2005, 2006/2007);
18.Мазурков Ярослав - перше місце на районній олімпіаді з біології (2004/2005);
19.Попчук Оксана - перше місце на районній олімпіаді з біології (2004/2005; 2006/2007, 2007/2008);
20.Олійник Олена - друге місце на районній олімпіаді з біології (2005/2006);
21.Панчук Ігор - друге місце на районній олімпіаді з біології (2005/2006);
22.Грабчак Олена – перше місце на районній олімпіаді з біології (2006/2007, 2007/2008);
23.Слободянюк Тетяна – третє місце на районній олімпіаді з біології (2007/2008); друге місце на районній олімпіаді з біології (2008/2009). 24.Капура Тетяна - третє місце на районній олімпіаді з біології (2008/2009).
25.Закорчевна Наталія - третє місце на районній олімпіаді з біології (2009/2010).
26.Слободян Дмитро - друге місце на районній олімпіаді з біології (2009/2010).
Категорія: Різні матеріали | Додав: himik | Теги: Учні школи, ековиховання, Юннати
Переглядів: 1529 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Погода у Голоскові
Вибір мови сайту
Выбрать язык / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish
Пошук по сайту
Наш час
Увага!
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Наші символи
Корисні програми
Корисні сайти
Сайти шкіл

Copyright MyCorp © 2020
Зробити безкоштовний сайт з uCoz