Понеділок, 27.01.2020, 22:58
Ви увійшли як Гость | Група "Гості"Вітаю Вас Гость | RSS

Голосківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Летичівський район Хмельницька область
Міні-чат
Наше опитування
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Locations of visitors to this page Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Проверка тиц free counters
Зараз на сайті
Яка відстань?

Розрахунок відстаней

Розрахунок відстаней від Автодиспетчер.Ру
Нагодуй хом"ячка
НАША музика
Форма входу

Каталог файлів

Головна » Файли » Про учнів нашої школи » Досягнення учнів

Призери предметних олімпіад 2003-2004 років
05.02.2011, 14:13
Призери предметних олімпіад.

2003  -2004

Попчук Оксана Сергіївна

7

Математика

І

Р

Слободян Надія Іллівна

 

Мазурков Ярослав Олегович

9

Географія

ІІ

Р

Гасюк Андрій Петрович

 

Дідик Василь Васильович

11

Німецька мова

І

Р

Шинкарчук Наталя Михайлівна

 

Недял Світлана Григорівна

10

Німецька мова

І

Р

Шинкарчук Наталя Михайлівна

 

Новак Володимир Володимирович

8

Біологія

І

Р

Новак Любов Миколаївна

 

Бондар Іра Олександрівна

11

Біологія

І

Р

Новак Любов Миколаївна

 

Дідик Василь Васильович

11

Фізика

ІІ

Р

Гулько Анатолій Андрійович

 

Мазурков Ярослав Олегович

9

Фізика

ІІ

Р

Гулько Анатолій Андрійович

 

Берегова Юлія Миколаївна

10

Фізика

ІІ

Р

Гулько Анатолій Андрійович

 

Баранецький Роман Віталійович

11

Трудове навчання

ІІ

Р

Бондар Олександр Іванович

 

Красний Ігор Володимирович

11

Трудове навчання

ІІ

Р

Бондар Олександр Іванович

 

Бондар Іра Олександрівна

11

Українська мова

ІІІ

Р

Мартинишина Наталя Борисівна

 

Новак Володимир Володимирович

8

Географія

ІІІ

Р

Гасюк Андрій Петрович

 

Бондар Іра Олександрівна

11

Географія 

ІІІ

Р

Гасюк Андрій Петрович

 

Кошельник Віталій Станіславович  

10

Географія

ІІІ

Р

Гасюк Андрій Петрович

 

Дідик Василь Васильович

11

Історія

ІІІ

Р

Марущак Олександр Анатолійович

 

Мартинишин В’ячеслав Олександрович

8

Фізика

ІІІ

Р

Гулько Анатолій Андрійович

 

Попчук Оксана Сергіївна 

7

Фізика

ІІІ

Р

Гулько Анатолій Андрійович

 

Панчук Руслан Володимирович

8

Математика

ІІІ

Р

Слободян Надія Іллівна

 

Нестерова Анна Андріївна

10

Біологія

ІІІ

Р

Новак Любов Миколаївна

 

Котельник Віталій Станіславович

10

Хімія

ІІІ

Р

Новак Володимир Олександрович


Категорія: Досягнення учнів | Додав: himik | Теги: Учні школи
Переглядів: 913 | Завантажень: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Погода у Голоскові
Вибір мови сайту
Выбрать язык / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish
Пошук по сайту
Наш час
Увага!
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Наші символи
Корисні програми
Корисні сайти
Сайти шкіл

Copyright MyCorp © 2020
Зробити безкоштовний сайт з uCoz