Понеділок, 27.01.2020, 21:57
Ви увійшли як Гость | Група "Гості"Вітаю Вас Гость | RSS

Голосківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Летичівський район Хмельницька область
Міні-чат
Наше опитування
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Locations of visitors to this page Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Проверка тиц free counters
Зараз на сайті
Яка відстань?

Розрахунок відстаней

Розрахунок відстаней від Автодиспетчер.Ру
Нагодуй хом"ячка
НАША музика
Форма входу

Каталог файлів

Головна » Файли » Про учнів нашої школи » Досягнення учнів

Призери предметних олімпіад 2004-2005 років
05.02.2011, 14:15
Призери предметних олімпіад.

2004-2005

Попчук Оксана Сергіївна

8

Біологія

І

Р

Новак Любов Миколаївна 

 

Мазурков Ярослав Олегович

10

Біологія

І

Р

Новак Любов Миколаївна

 

Грабчак Олена Ігорівна

7

Фізика

І

Р

Слободян Надія Іллівна

 

Попчук Оксана Сергіївна

8

Фізика

І

Р

Гулько Анатолій Андрійович

 

Нестерова Анна Андріївна

11

Фізика

І

Р

Гулько Анатолій Андрійович

 

Попчук Оксана Сергіївна

8

Математика

І

Р

Слободян Надія Іллівна

 

Нестерова Анна Андріївна 

11

Математика

І

Р

Слободян Надія Іллівна

 

Кошельник Віталій Станіславович

11

Хімія

1

Р

Новак Володимир Олександрович

 

Недял Світлана Григоріївна

11

Німецька мова

1

Р

Шинкарчук Наталія Михайлівна

 

Новак Володимир Володимирович

9

Біологія

ІІ

Р

Новак Любов Миколаївна

 

Нестерова Анна Андріївна

11

Біологія

ІІ

Р

Новак Любов Миколаївна

 

Мартинишин В’ячеслав Олександрович

9

Фізика

ІІ

Р

Гулько Анатолій Андрійович

 

Мазурков Ярослав Олегович

10

Фізика

ІІ

Р

Гулько Анатолій Андрійович

 

Слободян Тетяна Володимирівна

6

Математика

ІІІ

Р

Слободян Надія Іллівна  

 

Панчук Ігор Володимирович

10

Хімія

ІІІ

Р

Новак Володимир Олександрович

 

Кошельник Віталій Станіславович

11

Географія

ІІІ

Р

Гасюк Андрій Петрович

 

Варцаба Оксана Анатоліївна  

10

Німецька мова

ІІІ

Р

Шинкарчук Наталя Михайлівна 

 

Грабчак Інна Анатоліївна

8

Українська мова

ІІІ

Р

Мартинишина Наталя Борисівна

 

Панасюк Світлана Миколаївна

11

Економіка

ІІІ

        Р

Гасюк Андрій Петрович

 

Слободянюк Олександр Миколайович

11

Трудове навчання

ІІ

Р

Бондар Олександр Іванович

 

Новак Володимир Володимирович

9

Географія

ІІ

Р

Гасюк Андрій Петрович

 

Кілівнік Іра Анатоліївна

10

Географія

ІІ

Р

Гасюк Андрій Петрович


Категорія: Досягнення учнів | Додав: himik
Переглядів: 708 | Завантажень: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Погода у Голоскові
Вибір мови сайту
Выбрать язык / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish
Пошук по сайту
Наш час
Увага!
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Наші символи
Корисні програми
Корисні сайти
Сайти шкіл

Copyright MyCorp © 2020
Зробити безкоштовний сайт з uCoz