Середа, 08.07.2020, 05:02
Ви увійшли як Гость | Група "Гості"Вітаю Вас Гость | RSS

Голосківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Летичівський район Хмельницька область
Міні-чат
Наше опитування
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Locations of visitors to this page Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Проверка тиц free counters
Зараз на сайті
Яка відстань?

Розрахунок відстаней

Розрахунок відстаней від Автодиспетчер.Ру
Нагодуй хом"ячка
НАША музика
Форма входу
Головна » 2011 » Квітень » 14
Найбільша в Україні спортивно-патріотична теренова гра "Гурби-Антонівці" знову скликає молодь. Цього року вона відбудеться з 30 квітня по 3 травня у лісах на стику Тернопільської та Рівненської областей (між селами Антонівці та Гурби).

Організатори гри - Молодіжний націоналістичний конгрес та Комітет науки й освіти Міністерства освіти й науки, молоді та спорту України.

Суть гри полягає в тому, що учасники діляться на дві команди (2 куреня, кожен поділяється на сотні, чоти, рої, – так, як і в УПА), які змагаються між собою. При цьому кожна з команд суворо дотримується правил чесної гри, пияцтво тут суворо заборонено. Перемогу отримує той, хто захоплює прапор противника і при цьому відстоює свій.

Гра з кожним роком здобуває більшу популярність ... Читати далі »
Переглядів: 716 | Додав: himik | Дата: 14.04.2011 | Коментарі (0)

Міністерство освіти й науки, молоді та спорту України міняє вектор освітньої політики і більше не розглядає впровадження російської мови в якості другої обов'язкової для вивчення у загальноосвітніх школах України.

Оцінивши всі "за" і "проти" радикальних змін, було прийнято рішення російську мову замінити або англійською, або китайською. Експерти схиляються до вибору останньої у зв'язку зі складною демографічною ситуацією та низькою народжуваністю в Україні.

Нагадаємо, раніше Д.Табачник підтримував усі почини, пов'язані з розвитком та поширенням російської мови, у тому числі, в дитячих садках України, в школах та в системі вищої освіти. За неперевіреними даними, Д.Табачника навіть запросили працювати до Міністерства освіти Російської Федераціїї як талановитого професіонала. Проте Дмитро Володимирович відмовився, оскільки є ... Читати далі »
Переглядів: 871 | Додав: himik | Дата: 14.04.2011 | Коментарі (0)

Міністерство оборони і Міністерство освіти й науки, молоді та спорту домовилися про проведення в школах Всеукраїнської військово-патріотичної спортивної гри "Зірниця". Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міноборони. Відповідний спільний наказ Міноборони, Міносвіти та Товариства сприяння обороні України підписав міністр оборони Михайло Єжель 23 березня.

У документі вказано, що "Зірниця" є складовою частиною загальнодержавної системи національно-патріотичного і фізичного виховання дітей та учнівської молоді, основними завданнями якої є підготовка її до служби в Збройних силах, підтримка і розвиток молодіжної ініціативи в справі освоєння військових професій, розвиток поведінки в екстремальних ситуаціях, пропаганда здорового способу життя.

Передбачено, що гра проводитиметься щороку в три етапи: 1 етап - міський і районни ... Читати далі »
Переглядів: 1121 | Додав: himik | Дата: 14.04.2011 | Коментарі (0)

В'єтнамська телекомунікаційна компанія "Вьеттел" вкладе в нашу країну близько 600 млн доларів для прокладання широкосмугової мережі доступу до інтернету. Про це повідомили у Державному агенстві з інвестицій та управління інвестиційними проектами.

Як заявив глава Державного агентства з інвестицій та управління інвестиційними проектами Владислав Каськів, фінансування триватиме п'ять років.

Також він зазначив, що в'єтнамські вкладення допоможуть провести повну комп'ютеризацію сільських шкіл України, а також забезпечити всіх українських школярів нетбуками.


... Читати далі »
Переглядів: 751 | Додав: himik | Дата: 14.04.2011 | Коментарі (0)

Прем'єр-міністр України Микола Азаров в черговий раз висловив незадоволення роботою міністра освіти й науки, молоді та спорту України Дмитра Табачника.

Виступаючи на з'їзді Федерації профспілок України, він почав відповідати на записки із залу, в яких багато питань надходили від представників сфери освіти.

"Я його (Табачника - ред.) довго захищав до певного часу. Після того, як ви (вчителі) прийшли до Кабінету Міністрів, я йому сказав: "Якщо ти зі своїми людьми не можеш порозумітися, то "бери шинель - йди додому". І те ж саме я скажу будь-якому міністру, що відповідає за свою галузь: відстоюй інтереси галузі", - заявив Азаров.

При цьому прем'єр заявив, що міністр освіти повинен доводити і відстоювати позицію, яка дозволить розвиватися його г ... Читати далі »
Переглядів: 825 | Додав: himik | Дата: 14.04.2011 | Коментарі (0)

Прем'єр-міністр України Микола Азаров вважає неприпустимим ухвалення непродуманих рішень про закриття малокомплектних шкіл. Про це він заявив, виступаючи на національних зборах депутатів рад всіх рівнів від Партії регіонів у Києві.

"Безліч скарг викликають спроби наших місцевих органів влади самостійно приймати рішення, не підкріплені великою серйозною роботою. Я маю на увазі, приймаються рішення, наприклад, закрити якусь лікарню, фельдшесько-акушерский пункт, закрити якусь школу. Ми чітко говоримо: прийняли рішення закрити школу, в якій 6-10 учнів, - рішення правильне, необхідне", - сказав М.Азаров. При цьому він відзначив, що в разі ухвалення подібного рішення місцевій владі необхідно проводити працевлаштування вчителів.

"Придбай шкільний автобус і цих 6-10 учнів підвези до найближчої школи, виріши весь комплекс організа ... Читати далі »
Переглядів: 777 | Додав: himik | Дата: 14.04.2011 | Коментарі (0)

До Міністерства освіти й науки, молоді та спорту України надходять численні звернення педагогічних працівників щодо примусового відправлення їх у відпустки без збереження заробітної плати. Такі дії керівників місцевих органів управління освітою грубо порушують трудові права педагогів та призводять до виникнення соціальної напруги як у педагогічних колективах, так і у суспільстві в цілому, відзначають у прес-службі міністерства.

За даними обласних управлінь освіти, станом на 10 лютого поточного року в неоплачувані відпустки без збереження заробітної плати за шість місяців 2010/2011 навчального року було відправлено більше двадцяти тисяч педагогічних працівників.

Міністерство освіти висловлює занепокоєння з цього приводу і наголошує, що відповідно до статті 84 Кодексу законів про працю України та статті 26 Закону України "Пр ... Читати далі »
Переглядів: 753 | Додав: himik | Дата: 14.04.2011 | Коментарі (0)

Міністерство освіти й науки, молоді та спорту України пропонує поширити статус багатодітних родин на ті багатодітні сім’ї, які утворюються в результаті шлюбу. Про це під час відвідання дитячого будинку "Колиска дитячої надії" сказав міністр освіти й науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник.

"Міністерство внесло нову законодавчу ініціативу щодо поширення статусу багатодітних родин на родини, які виникли в результаті шлюбу", - зазначив Д.Табачник.

"Наприклад, зійшовся удовець з двома дітьми із жінкою без чоловіка, яка також має кількох своїх дітей, і виникла багатодітна родина. Раніше це не вважалося багатодітною родиною, навіть якщо вони матимуть ще й своїх спільних дітей. Приблизно місяць тому Міністерство внесло проект закону, щоб такі родини прирівняти в усіх правах, у тому числі, щоб ці діти користувалися пільгам ... Читати далі »
Переглядів: 982 | Додав: himik | Дата: 14.04.2011 | Коментарі (0)

Прем`єр-міністр України Микола Азаров (на фото) зробив суворе попередження міністру освіти і науки, молоді та спорту Дмитру Табачнику за незабезпечення підняття зарплат освітянам. Про це М.Азаров заявив, відкриваючи засідання Кабінету міністрів України.

"Вчорашнє пікетування Кабінету міністрів України вчителями з вимогами, які насправді уряд розглянув і задовольнив уже три місяці тому, - це констатація безвідповідальності профільного міністра і місцевих адміністрацій, які фінансують заклади освіти. Чому Ви чекали протестів людей найблагороднішої професії, до яких ми повинні ставитись з особливою увагою і повагою?", - запитав М.Азаров.

Він висловив незадоволення тим, що питання підвищення зарплат освітянам не вирішувалось у звичайному режимі. "Я вкрай незадоволений тим, що Ви, Дмитро Володимирович, виявились нездатним виріш ... Читати далі »
Переглядів: 796 | Додав: himik | Дата: 14.04.2011 | Коментарі (0)

Державна служба молоді та спорту й Український молодіжний форум 22 березня презентували логотип для значка "Я - за здоровий спосіб життя".

"Цей логотип із завтрашнього дня постійно розміщуватиметься на всіх заходах, які проводить Міністерство освіти й науки, молоді та спорту", - сказав глава Українського молодіжного форуму, народний депутат України (фракція Партії регіонів) Андрій Пінчук, відзначивши, що логотип використовуватиметься на всіх заходах, що фінансуються Міністерством освіти й науки, молоді та спорту України.

За словами А.Пінчука логотип відбирали на конкурсній основі з близько 100 робіт. Конкурс пройшов у рамках інформаційно-рекламної кампанії "Здоровий спосіб життя" з 1 по 21 березня. На обраному логотипі змальований паросток із зеленим листям.
... Читати далі »
Переглядів: 808 | Додав: himik | Дата: 14.04.2011 | Коментарі (0)

У Донецькій області профспілка працівників освіти просить міських голів і голів адміністрацій у регіоні не порушувати закон і не відправляти вчителів у безоплатні відпустки. Про це після завершення мітингу працівників освіти повідомила голова Донецької обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Ася Горшкова.

"Відповідно до закону, впродовж навчального року не мають права змінювати працівнику освіти ні навантаження, ні тарифну ставку. Однак, у зв’язку з тим, що бюджет на 2011 рік виявився такий складний, деякі мери міст почали шукати можливості знайти гроші в тому, щоб відправити у безоплатні відпустки своїх працівників освіти", - сказала А.Горшкова.

Як приклад, вона навела місто Сніжне, де особливо масово застосовується така незаконна практика: вчителів змушують іти у відпустки за свій рахунок. "Нап ... Читати далі »
Переглядів: 757 | Додав: himik | Дата: 14.04.2011 | Коментарі (0)

Головний редактор журналу "Щедрику-Ведрику" Олександр Блюхар визнав, що образлива стаття про галичан, опублікована у випуску за грудень, справді є поганою, і взяв відповідальність за її появу на себе.

"Це – цілком моя провина, бо я не вичитав статтю, як редактор. Тому стаття буде скасована, буде розміщено спростування, буде опублікована стаття, яку нам надасть обласне управління освіти – про це вже є домовленість", - сказав Блюхар 21 березня.

"Найголовніше – те, що тираж не пішов передплатникам. "Укрпошта" переслала тільки 120 примірників. Ми тоді тільки починали передплатну кампанію, тому журнал не поширювався серед передплатників. Наголошую, поширено було тільки 120 примірників", - додав він.

Відповідаючи на запитання, хто є автором скандального тексту, Блюхар сказав, що його взято зы львівського інтернет-форуму "Ментальність галичан". "Там це, чомусь, обурення не викликало, а в н ... Читати далі »
Переглядів: 842 | Додав: himik | Дата: 14.04.2011 | Коментарі (0)

Погода у Голоскові
Вибір мови сайту
Выбрать язык / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish
Пошук по сайту
Календар
«  Квітень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Наш час
Увага!
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Наші символи
Корисні програми
Корисні сайти
Сайти шкіл

Copyright MyCorp © 2020
Зробити безкоштовний сайт з uCoz